Oudtshoorn Info
Wednesday, 16 January 2019  2:03pm SA Time 
Back to Main Culture page
Voorbrandfees Program 2004

Datum Dag Dorp Tyd Venue Soort Produksie Titel
30 Aug. Maandag Oudtshoorn 09:00   Senior Ek skryf want
ek is Gatvol
30 Aug. Maandag Oudtshoorn 09:00  Sacred
  Heart
Junior Duimpie
30 Aug. Maandag Oudtshoorn 10:00  Sacred
 Heart
Primêr Rip se Winkel
30 Aug. Maandag Oudtshoorn 11:00   Senior Ek skryf want
ek is Gatvol
30 Aug. Maandag Oudtshoorn 11:30  Sacred
 Heart
Primêr Rip se Winkel
31 Aug. Dinsdag Oudtshoorn 09:00  Van
 Reede
Primêr Rip se Winkel
31 Aug. Dinsdag Oudtshoorn 10:30  Van
 Reede
Junior Duimpie
31 Aug. Dinsdag Oudtshoorn 09:00   Senior Ek skryf want
ek is Gatvol
31 Aug. Dinsdag Oudtshoorn 12:00  Van
  Reede
Primêr Rip se Winkel
31 Aug. Dinsdag Oudtshoorn 12:00   Senior Ek skryf want
ek is Gatvol
31 Aug. Dinsdag Oudtshoorn 19:30  Burgersentrum Opening Marion Holm +
Skoolproduksie
1 Sep. Woensdag Ladismith 09:00  Ladismith
 G/saal
Primêr Rip se Winkel
1 Sep. Woensdag Ladismith 09:00  ladismith
  Stadsaal
Senior Ek skryf want
ek is Gatvol
1 Sep. Woensdag Ladismith 11:00  Ladismith
  G/saal
Primêr Rip se winkel
1 Sep. Woensdag Ladismith 11:00  Ladismith
 Stadsaal
Senior Ek skryf want
ek is Gatvol
1 Sep. Woensdag Ladismith 15:00  Ladismith
  G/saal
Middag John Jacobs +
Talent kompetisie
1 Sep. Woensdag Ladismith 19:00  Ladismith
 Stadsaal
Volwasse Koor opvoerings +
Ballroom
1 Sep. Woensdag Ladismith 19:30  Ladismith
  Stadsaal
Volwasse Mini Sirkus +
Stoepstories
1 Sep. Woensdag Vanwyksdorp 12:30  NGK Saal Junior Duimpie
1 Sep. Woensdag Vanwyksdorp 13:30  NGK Saal Sirkus Sirkus
1 Sep. Woensdag Vanwyksdorp 14:00  NGK Saal Primêr Rip se Winkel
2 Sep. Donderdag Calitzdorp 09:00  Bergsig
  G/saal
Junior Duimpie
2 Sep. Donderdag Calitzdorp 09:00  H/skool
  Calitzdorp
Senior Ek skryf want
ek is Gatvol
2 Sep. Donderdag Calitzdorp 10:00  Bergsig
  G/saal
Primêr Rip se Winkel
2 Sep. Donderdag Calitzdorp 16:00  Bergsig
  G/saal
Middag John Jacobs +
Talent Kompetisie
2 Sep. Donderdag Calitzdorp 19:00  Bergsig
 G/saal
Volwasse Koor opvoerings +
Ballroom
2 Sep. Donderdag Calitzdorp 19:30  Bergsig
  G/saal
Volwasse Stoepstories
2 Sep. Donderdag Zoar 11:00  Sportsaal Sirkus Sirkus
2 Sep. Donderdag Zoar 11:30  Sportsaal Junior Duimpie
2 Sep. Donderdag Zoar 12:30  Sportsaal Primêr Rip se Winkel
3 Sep. Vrydag Dysselsdorp 09:00  Dysselsdorp
  Sekondêr
Junior Duimpie
3 Sep. Vrydag Dysselsdorp 10:30  Dysselsdorp
  Sekondêr
Primêr Rip se Winkel
3 Sep. Vrydag Dysselsdorp 12:00  Dysselsdorp
 Sekondêr
Senior Ek skryf want
ek is Gatvol
3 Sep. Vrydag Dysselsdorp 15:00  Dysselsdorp
 Sekondêr
Middag John Jacobs +
Talent Kompetisie
3 Sep. Vrydag Dysselsdorp 19:00  Dysselsdorp
  Sekondêr
Volwasse Koor opvoerings +
Ballroom
3 Sep. Vrydag Dysselsdorp 19:30  Dysselsdorp
  Sekondêr
Volwasse Sussies is nou Suur +
Stoepstories
4 Sep. Saterdag Oudtshoorn 18:30  SANW Charity Sussie is nou Suur +
Stoepstories
6 Sep. Maandag Uniondale 09:00  Stadsaal Primêr Rip se Winkel
6 Sep. Maandag Uniondale 09:00  Lyonville
  G/saal
Junior Duimpie
6 Sep. Maandag Uniondale 11:00  Stadsaal Senior Ek skryf want
ek is Gatvol
6 Sep. Maandag Uniondale 11:00  Lyonville
  G/saal
Primêr Rip se Winkel
6 Sep. Maandag Uniondale 15:00  Lyonville
  G/saal
Middag John Jacobs +
Talent Kompetisie
6 Sep. Maandag Uniondale 19:00  Lyonville
  G/saal
Volwasse Koor opvoerings +
Ballroom
6 Sep. Maandag Uniondale 19:30  Lyonville
  G/saal
Volwasse Mini Sirkus +
Sussie is nou Suur +
Stoepstories
7 Sep. Dinsdag Waboomskraal 08:30  Multi Purpose
  Center
Junior Mini Sirkus +
Duimpie
7 Sep. Dinsdag Waboomskraal 10:00  Multi Purpose
  Center
Primêr Rip se Winkel
7 Sep. Dinsdag Waboomskraal 19:00  Multi Purpose
  Center
Volwasse Koor opvoerings +
Ballroom
7 Sep. Dinsdag Waboomskraal 19:30  Multi Purpose
  Center
Volwasse Sussie is nou Suur +
Stoepstories
7 Sep. Dinsdag Herold 11:00  Franken
  Prim.
Junior Mini Sirkus +
Duimpie
7 Sep. Dinsdag Herold 12:00  Franken
 Prim.
Primêr John Jacobs +
Rip se Winkel
8 Sep. Woensdag Prins Albert 09:00  VGK Saal Junior Duimpie
8 Sep. Woensdag Prins Albert 11:00  Swartberg
 Skool
Senior Ek skryf want
ek is Gatvol
8 Sep. Woensdag Prins Albert 10:30  VGK Saal Primêr Rip se Winkel
8 Sep. Woensdag Prins Albert 15:00  VGK Saal Middag Sirkus + John Jacobs +
Talent Kompetisie
8 Sep. Woensdag Prins Albert 19:00  VGK Saal Volwasse Koor opvoerings +
Ballroom
8 Sep. Woensdag Prins Albert 19:30  VGK Saal Volwasse Mini Sirkus +
Sussie is nou Suur +
Stoepstories
9 Sep. Donderdag De Rust 10:00  VGK Saal Junior Duimpie +
Mini Sirkus
9 Sep. Donderdag De Rust 11:30  VGK Saal Primêr Rip se Winkel
9 Sep. Donderdag De Rust 10:00  H/skool
  De Rust
Senior Ek skryf want
ek is Gatvol
9 Sep. Donderdag De Rust 15:00  H/skool
 De Rust
Middag Sirkus +
John Jacobs +
Talent Kompetisie
9 Sep. Donderdag De Rust 19:00  VGK Saal Volwasse Koor opvoerings +
Ballroom
9 Sep. Donderdag De Rust 19:30  VGK Saal Volwasse Sussie is nou Suur +
Stoepstories
10 Sep. Vrydag Volmoed 09:00  Volmoed
  prim.
Junior Duimpie
10 Sep. Vrydag Volmoed 10:30  Volmoed
  prim.
Primêr Rip se Winkel +
Mini Sirkus
10 Sep. Vrydag Schoemanshoek 11:00  VGK Saal -
  Skool
Junior Duimpie
10 Sep. Vrydag Schoemanshoek 12:30  VGK Saal -
  Skool
Primêr Rip se Winkel +
Mini Sirkus


  Article Date: 11 August 2004

Google

WWW Oudtshoorn Info
Back to Main Culture pageTo Top

Did You Know ?

The name Karoo refers to the extensive semi-desert plateau region encompassing most of the central and western regions of South Africa.

Book Online Surval Boutique Olive EstateOudtshoorn Estate Agent - Pam GoldingLugro Ostrich Leather ProductsBackpacker's Paradise - Oudtshoorn AccommodationThree times AA award winning Guest HouseHlangana LodgeKlein Karoo WeddingsRoute 62Swartberg Circle Route

Local Flora

Succulent Karoo species
Web Design and Development
Copyright © 2019  ::  Oudtshoorn Info  -  Site designed, built and hosted by:  WebWorX

•  Privacy Policy: No Personal Details are divulged  •